Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір аванґардної поезії (Івано-Франківськ)

Дата події: 11.06.2017 17:00

Книгарня «Є» та Всеукраїнське поетичне об’єднання “ПоеТквАРТаЛ” запрошують на вечір аванґардної поезії, що відбудеться 11 червня. Початок — о 17.00.

Аванґардизм (франц. avant-garde — передова охорона) — напрям у літературі XX століття, пов'язаний із руйнуванням традиційних форм і канонів. До аванґардистських стильових течій відносять футуризм, експресіонізм, конструктивізм, дадаїзм, сюрреалізм, імажинізм, абстракціонізм, кубізм. Поетичний аванґард ставить перед собою завдання — різке відмежування від старих, віджилих традицій і докорінне оновлення поетики на всіх рівнях: проблемно-тематичному, мовно-стильовому, жанровому, формальному.

У сучасній українській поезії простежуються 3 стильові течії: традиційна, модерна й аванґардна. Традиційній і модерній течіям приділяється багато уваги, а от питання про літературний аванґард й ідейно-естетичну своєрідність аванґардної поезії 80—90-х pp. XX ст. виявляються недостатньо висвітленими.

Тож запрошуємо усіх насолодитися аванґардною поезією від представників об’єднання “ПоеТквАРТаЛ”, а за бажанням також зачитати і вірші улюблених поетів-аванґардистів.

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»