Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«В об’єктиві»: зустріч із фотографом та журналісткою Анною Золотнюк (Тернопіль)

Дата події: 30.08.2016 18:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч із фотографом та журналісткою Анною Золотнюк, яка відбудеться в рамках проекту «Крізь об’єктив» у вівторок, 30 серпня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Анна Золотнюк – журналістка, фотографиня, мандрівниця. Авторка виставки фото цвинтарних скульптур «Memento». Назву «Memento» можна сприймати як зачин вислову, де пропонують пам’ятати про смерть, і як окреме слово, спонуку пам’ятати. Ідея виставки зав’язана навколо пам’яті, різних її проявів та станів. Цвинтарна скульптура – пам’ять, втілеснена в камені. Але скульптура руйнується. На її форму впливають вітри, дощі та час. Камінь обростає мохом. З монолітного та стійкого перетворюється на тендітний. І через кілька десятиліть скульптура – не стільки продукт людської діяльності, скільки часу. Так само відстань років стирає з пам’яті деталі, пропонує перероблений варіант, де оригінал уже недоступний, та й, зрештою, неважливий. Ця скульптура антропоморфна, і саме це цікавить Анну Золотнюк – те, що чимось схоже на неї. Цвинтарна скульптура також проживає своє власне життя: з кам’яних брил люди витесали форми, потім форми розпалися й перетворилися на пісок. Це естетика, яка спонукає узагальнювати і дивитися на все це глобально.

Про техніку фото та фотографування незвичних об’єктів поговоримо на зустрічі з авторкою.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

In Focus: meeting with photographer and journalist Anna Zolotnyuk (Ternopil)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the meeting with photographer and journalist Anna Zolotnyuk to be held in the frames of Kriz Obyektyv (In Focus) project on Tuesday, August 30. Yuriy Matevoshchuk is the moderator.

Beginning at 6 p.m.

Anna Zolotnyuk is a journalist, photographer and traveler. She is also the author of Memento exhibition of photographs of cemetery sculptures.

At the meeting, the author will share details of the photography techniques and the art of taking photos of unordinary objects.

***

Address:
YE Bookstore
5-9, Valova Street
Tel.: (0352) 25-44-59

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»