Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«У лабіринтах американського постмодернізму» (презентація книжки Вільяма Ґеддіса «Агапе агов») (Київ)

Дата події: 30.11.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки американського постмодерніста Вільяма Ґеддіса «Агапе агов». Захід відбудеться 30 листопада. Початок — о 18.30. Учасники презентації — перекладач Максим Нестелєєв і директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків. Модератор — редактор видавництва «Темпора» Богдана Романцова.

Вільям Ґеддіс — один із перших постмодерністів, що кардинально змінив уявлення про жанр роману в літературі США, по-різному вплинувши на таких митців, як Томас Пінчон, Дон Делілло, Девід Фостер Воллес і Кормак Маккарті. «Агапе агов» — останній твір «Містера Складного», як назвав його колега й учень Джонатан Франзен. Це передсмертний монолог митця, химерний лабіринт цитат, авторського синтаксису та непогамованого інтересу до світу, де «все видиме затоплює ентропія».

Ґеддіс, який читав в університеті курс «Література провалу», в «Агапе агов» пише про власну невдачу: неспроможність завершити вимріяний нон-фікшн про механічне піаніно. Автор розмірковує про Платона, Ґьоте, Достоєвського, Ніцше, Гейзингу та «мертвих білих хлопців», поруч із якими він невдовзі опиниться на одній полиці. Останній твір Ґеддіса своєрідно завершує постмодерне ХХ століття полемікою з Джеймсом Джойсом, який його розпочав. Тож запрошуємо читачів поблукати закамарками помережаного словами лабіринту Вільяма Ґеддіса.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»