Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Тиждень майстер-класів для дітей від 6 років «Весняна квіткова веселка» (Київ, Васильківська)

Дата події: 22.03.2017 16:00

Дорогі друзі! Весна вже починає входити у свої права. Сонце пригріває, в повітрі відчувається запах свіжості, природа прокидається від зимового сну, у школах починаються весняні канікули. І ми пропонуємо вам і вашим діткам провести ці канікули весело і з користю. 

Протягом усього тижня, 20-26 березня, запрошуємо дітей віком 6+, їхніх батьків, дідусів, бабусь і нянь на безкоштовні майстер-класи, що відбудуться у різних книгарнях «Є» в Києві.

Понеділок, 20 березня, 16.00,
вул. Спаська, 5 (м. «Контрактова площа»)

Майстер-клас «Квітка для мами» в стилі квілінг

Створення об’ємної квітки та ознайомлення з азами техніки квілінгу. Повірте, ніколи не зарано почати творити в цій техніці. Вона розвиває дрібно моторику малюка, що гарно впливає на розвиток уваги, мовлення, а вибір кольорів і дизайну розвине фантазію, креативність і почуття смаку.

Вівторок, 21 березня, 16.00,
вул. Велика Васильківська, 63-А (м. «Олімпійська»)

Майстер-клас «Проліски з гарбузового насіння»

Справжні проліски занесені в «Червону книгу», отже, ми не можемо їх збирати і тримати в себе вдома, але це не заважає нам створити свої власні! Ми створимо аплікацію пролісків із дуже неочікуваних для вас матеріалів – гарбузового насіння!

Середа, 22 березня, 16.00,
вул. Васильківська, 34 (м. «Васильківська»)

Майстер-клас «Тюльпани»

Одним із найзвичніших символів весни завжди вважався тюльпан. Ми, з вашими дітками, зробимо цю квітку у стилі орігамі – без клею! Тюльпан – одна з найпростіших фігур техніки орігамі, яка є чудовим початком для тих, хто ніколи нею не займався.

Четвер, 23 березня, 16.00,
бульв. Лесі Українки, 24 (м. «Печерська»)

Майстер-клас «Квітковий луг»

Сьогодні ми з вами створимо цілий луг квітів. Це простий майстер-клас допоможе створити чудову декорацію і стане справжнім витвором мистецтва дитини.

П’ятниця, 24 березня, 16.00,
просп. Бажана, 16-Д (м. «Позняки»)

Майстер-клас «Квітка у стилі кусудама»

Іще одна проста техніка, яка може зацікавити дитину, – техніка кусудама. Ця техніка – це спрощена версія орігамі. Тут кілька частинок орігамі склеюються між собою. Виходить гарна і оригінальна квітка.

Субота, 25 березня, 12.00,
вул. В. Гетьмана, 1 (м. «Шулявська»)

Майстер-клас «Квітковий букет»

Разом з дітками створимо простий, але дуже красивий букет, який стане чудовим весняним подарунком. Простий у виконанні, він підніме настрій створить довкола атмосферу свята.

Неділя, 26 березня, 12.00,
пр. Повітрофлотський, 33/2

Майстер-клас «Кали для прикрашання подарунків»

Нам дуже подобається отримувати подарунки, загорнуті в пакувальний папір. Але ще краще виглядають такі подарунки, коли вони чимось прикрашені. Сьогодні ми навчимося робити прості і дуже гарні квіточки – кали, які зможуть стати чудовою прикрасою будь-якого подарунка.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»