Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Творчий звіт перекладачів про поїздку в Норвегію (Львів)

Дата події: 07.06.2012 18:00

Книгарня “Є” та проект “Більше країн — Більше книжок” запрошують на творчий звіт українських перекладачів з поїздки на літературний фестиваль в м. Ліллєхаммер (Норвегія) та стажування в м. Осло.

Подія відбудеться 7 червня.

Початок — о 18.00.

В травні 2012 року Проект «Більше країн — Більше книжок», який проводиться під егідою Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, продовжив свою діяльність в скандинавському напрямку.

26.05.12 в столицю Норвегії Осло на стажування вирушили перекладачі зі скандинавських мов Наталя Іваничук та Софія Косарчин. Трохи пізніше до них приєднався ще один перекладач Лев Грицюк, який уже брав участь в заходах Проекту в 2010 році. Метою їхньої поїздки є поглиблення знань скандинавських мов та розширене ознайомлення з сучасною норвезькою літературою. На запрошення фундації «NORLA Норвезька література за кордоном» в рамках стажування українські перекладачі приймуть участь в літературному фестивалі в м. Ліллєхаммер (Norwegian Festival of Literature at Lillehammer).

Однією з подій фестивалю стане представлення «Альманаху української сучасної літератури» норвезькою мовою, який переклали перекладачі Геґе Сюсанн Берґан (Hege Susanne Bergan) та Даґфінн Фульдьой (Dagfinn Foldøy), які перебували в рамках проекту на стажуванні у Львові у вересні 2011 року.

Перекладачі Наталія Іваничук, Софія Косарчин, Лев Грицюк розкажуть Вам про свою поїздку та враження від фестивалю та стажування.

В зустрічі також візьме участь керівник проекту «Більше країн — Більше книжок» Анетта Антоненко, яка більш детально розкаже вам про проект та плани на 2012—2013 рр.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and the project “More Countries, More Books” have the honour to invite you to a meeting with Ukrainian translators, who will present an account of the Lillehammer Norwegian Literary Festival and the translation training course in Oslo, on 7 June.

Beginning at 18:00.

Translators Natalia Ivanychuk, Sofia Kosarchyn, and Lev Hrytsiuk will share impressions from their trip to Norway, the festival, and the translating training course. 

Anetta Antonenko, director of the project “More Countries, More Books” will also take part in the meeting, to initiate you in the details of the project and the agenda for 2012-13.

***

Address: 

YE Bookstore,

7 Svobody Avenue.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»