Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Творчий вечір Юрія Винничука (Київ)

Дата події: 05.04.2012 17:00

Книгарня “Є” та видавництво “Фоліо” запрошують Вас на творчий вечір Юрія Винничука, присвячений 60-літтю письменника, який відбудеться 5 квітня.

Початок — о 17:00.

Протягом вечора мова йтиме про давніші і недавні видання творів письменника, впорядковані ним антології, творчі плани та містифікації.

Також видавництво “Фоліо” до 60-річчя письменника видало книжку “Весняні ігри в осінніх садах” російською мовою. За унікальну еротичність та відвертість твору автор у свій час накликав на себе цілий шквал пуританського обурення. Але це не просто відвертість, це — мистецьки написана сповідь головного героя, сповнена іронії та самоіронії, комедії та драми...

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Folio Publishers are pleased to invite you to the literature evening on occasion of writer Yurii Vynnychuk’s 60th birthday anniversary, on 5 April.

Beginning at 17:00.

The author’s old and recent publications, the anthologies he has compiled, plans for the future, and musings will be the highlights of the evening.

***

Address: 

YE Bookstore,

3 Lysenko Street, Metro Zoloti Vorota

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Один відгук

  1. Артемій

    Чудова зустріч, кращої нагоди зазнайомитись із творчістю цього непересічного письменника годі і сподіватись. Щиро дякую пані Оксані за запрошення. Хай жиє книгарня «Є»!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»