Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Творчий вечір письменниці та філософа Ксенії Дмитренко «Як зі слів робити речі? » та презентація її книжки «Автосенси» (Івано-Франківськ)

Дата події: 19.03.2015 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «НІКА-центр» запрошують на творчий вечір Ксенії Дмитренко «Як зі слів робити речі?» з презентацією її книжки, що відбудеться 19 березня.

Початок – о 18:00.

Занурені у повсякденність ми часто спрямовуємо свій шлях лише в одному напрямі і через це втрачаємо багатовимірність світу, в якому живемо. Ми купуємо речі, споживаємо їх, але більше не можемо їх переживати. Літературне слово є тим зв’язком між нами і світом, що дозволяє відновити ці підзабуті виміри та відчуття. Вся справа у читанні, у тому, щоб «читати» і «бачити» не так, як нам це нав’язують по телебаченню, на радіо чи в газетах!

На заході авторка поділиться своїм оригінальним розумінням літератури, а також наочно продемонструє те, чим на її думку є «творче читання поза рядками», що дозволяє не лише глибше зрозуміти літературний твір, але і змінити світ довкола себе.

Ксенія Дмитренко – українська письменниця, філософиня та лекторка. Працювала головним редактором архітектурного часопису «АСС». Співавторка низки наукових та літературних часописів в Україні та за кордоном. Займається дослідженнями в галузі соціальної філософії та феноменології в Інституті філософії НАН України. Переклала з німецької мови твори Алейди Асман і Дитриха Бонгефера. Стипендіатка Фонду імені Маріон Дьонґоф (2014). Професійні відзнаки: Всеукраїнський літературний конкурс «Смолоскип» (2012), фіналістка рейтингу «Книжка року» в номінації «Зарубіжна гуманітаристика» (2013, 2015).

***
Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»