Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Творчий вечір письменниці Оксани Сайко (Рівне)

Дата події: 23.05.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на творчий вечір авторки творів для підлітків та дорослих, письменниці Оксани Сайко. Захід відбудеться 23 травня. Початок — о 18.30. Модераторка – Лілія Майорова.

Не так давно в українській літературі почала набирати обертів дитяча та підліткова література. Однією із сучасних письменниць, яка пише про підлітків, і є Оксана Сайко. Тексти Оксани Сайко — про внутрішній світ людини, з глибоким драматизмом та філософічністю. Цікавим і важливим є те, що її книжки насправді викликають захоплення не лише у тінейджерів, але й у дорослого читача, який має змогу відкрити для себе таємні закутки власної душі. Адже «родом з дитинства» не лише людина, але й усі її страхи і переживання.

На творчому вечорі Оксани Сайко зосередимо увагу на її дорослій творчості, поговоримо про книжки «До сивих гір» та «Птахи завжди повертаються».

Оксана Сайко — дипломантка літературного конкурсу «Гранослов-2006», переможниця конкурсу на найкращу повість від журналу «Дніпро» 2009 року, авторка книжок «Новенька та інші історії», «Кав’ярня на розі», «До сивих гір», «Птахи завжди повертаються» та ін.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»