Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Творча зустріч з письменницею Оксаною Кришталевою (Тернопіль)

Дата події: 25.03.2014 18:00

Книгарня “Є” запрошує Вас зустрітися з письменницею Оксаною Кришталевою, яка відбудеться 25 березня.

Початок — о 18:00.

Письменниця Оксана Кришталева, чия книга «Смак грибної юшки» увійшла до «Довгого списку» Книги року ВВС — 2013, назвала свій роман жіночим та оптимістичним, а свого читача бачить передовсім «гурманом доброї та добірної прози».

Про що ця книжка?..
«Якщо коротко, — про кохання й зраду. Про чари й розчарування. Про самотність і сподівання. Про життя. В усіх його комічних, трагічних і абсурдних проявах. Про дівчину, котра шукає свого щастя й спокушається на випадок, довірившись долі. Про молоду львівську журналістку, котра не впадає у відчай і не втрачає почуття гумору навіть у хвилини найсильнішого душевного болю. Адже вірить. У себе. В людей. У те, що все неодмінно зміниться на краще. Такі книжки читаються під перестук коліс нічного потяга, під шум осіннього дощу за вікном, під тихе сопіння заснулого солодким сном немовляти... І неодмінно – з горням теплого трав’яного чаю. Принаймні, я відчула настрій роману саме так», – ділиться враженнямиАнна Багряна.
Окрім нової книжки читачі й слухачі матимуть змогу придбати й прочитати попередні книжки Оксани Кришталевої, поспілкуватись із співавторками гості, а також почути фрагменти із казки для дорослих, яка ще в рукописі.

Інші творіння письменниці: Новели «Нічлава-блюз», «Річкова повінь», «Трояндова вода у річці Свіча-Бережниця», «Літо», «Джазовий оркестр» в антології «Пастораль річечки» (Чернівці, «Букрек», 2011), «Три грації» у співавторстві (в-во «Арт», Львів), незабаром має бути невеличка антологія «Львів. Львів'янки. Любов»

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»