Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Творча зустріч із вокалісткою гурту „KRUT” Мариною Круть (Хмельницький)

Дата події: 13.11.2016 18:00

Книгарня «Є» запрошує на творчу зустріч із бандуристкою та вокалісткою гурту „KRUT” Мариною Круть. Захід відбудеться в неділю, 13 листопада. Початок – о 18.00.

Марина Круть – хмельничанка, бандуристка, яка сміливо та впевнено експериментує з народним інструментом і руйнує міфи щодо його архаїчності. За тендітними плечима дівчини вже безліч перемог і гран-прі, концертних залів і виступів.

«Бандура – це як поклик моєї душі, вібрації моєї душі співпадають з вібраціями цього інструменту. Це, напевне, хтось згори вирішив, що так має бути... а я вже несу цей хрест, у хорошому сенсі цього слова. Це моя сестра, рідна сестра, яка завжди поряд... дає мені хліб і до хліба».

Гурт «Krut» нещодавно випустили свій дебютний музичний альбом «Архе/Arche», у який увійшло 9 композицій, які нашаровувались у плей-листі музикантів протягом 5 років.

«Архе – це першопочаток, першооснова, слово так і перекладається із грецької. Так сталось, що він став початком усього для мене. Мене як імені, мене як музиканта. Можна порівняти цей альбом із дитиною. Він – моя перша дитина», — зазначає Марина Круть.

https://youtu.be/RUmKg2R-Qv0

Адреса книгарні «Є»:
м. Хмельницький,
вул. Проскурівська 2.
Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»