Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Олександра Ірванця та Петра Коробчука (Київ)

Дата події: 10.11.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію книжки публіцистики Олександра Ірванця «П’яте перо» та книжки поезій Петра Коробчука «Боса флейта», яка відбудеться 10 листопада.

Початок — о 18:00.

Олександр Ірванець — письменник, перекладач, публіцист.

Про видання:

Ну перо – ще зрозуміло. А чому п’яте? А тому, що у творчому арсеналі вічно юного бубабіста О. Ірванця перше перо належить поезії, друге, третє й четверте – відповідно, прозі, драматургії, перекладу. Отже, журналістика, втілена в її найвищій формі – публіцистиці, виявилася на почесному п’ятому місці.
В іпостасі журналіста письменник запрошує здійснити мандрівку і по наших рідних теренах (Внутрішня Україна), і до ближніх сусідів, і до дальніх (інші території). Тобто – і свого не цурається, і чужого научається. Себто – і себе показує, і людей бачить.
Але попри свої начебто часті поїздки-польоти за тридев’яті і просто дев’яті моря, літератор солідарний з журавлем з відомого дитячого (платоноворонькового) віршика, який на питання, де найкращая земля, відповідає: «Краще рідної немає!»

Петро Коробчук — поет, перекладач.

Про видання:

Є світи ілюзорні, захмарні, реальні. Населяють їх люди дивакуваті, лукаві, щирі. Трапляється правда ефемерна, солодкава, гірка. Буває поезія химерна, надривна, справжня...
Набір цих тріад – нескінченно-невичерпний, утім, усі вони впереміш якраз і витворюють бароково-сюрреалістичну світобудобу чергової у творчому доробку й дебютної на рідній Волині поетичної книжки українського віршника Петра Коробчука.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Tverdynia Publishers have the pleasure of inviting you to a presentation of Oleksandr Irvanets’ book of essays Piate pero (“The Fifth Pen”) and Petro Korobchuk’s collection of poems Bosa fleita (“The Barefoot Flute”) on November 10.

Beginning at 18:00.

***

Address: 
YE Bookstore,
3 Lysenko Street, Metro Zoloti Vorota

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»