Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Тренінг «Які можливості відкривають дебати? » (Львів)

Дата події: 24.04.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на тренінг «Які можливості відкривають дебати?» за участю психологині Світлани Незабитовської та слухачів програми «Мистецтво суперечки» Малої Бізнес-школи ЛІМ. Захід відбудеться 24 квітня. Початок – о 18.30.

Суперечка – це мистецтво, і вміння перемагати в ньому необхідне кожній людині, яка мріє досягти успіху в житті. Воно притаманне справжнім лідерам сучасного світу. Аби опанувати це мистецтво, варто потренуватись у дебатах. Навіщо?

Дебати допоможуть у рiзних життєвих ситуацiях. Кожен з нас, не усвiдомлюючи того, дуже часто дебатує: з батьками в сiм’ї, з учителями в навчальних закладах, з друзями, в компанiях. Люди, якi займаються бiзнесом, освiтою, полiтикою у багатьох випадках використовують технiку дебатiв, щоб переконати опонентiв та захистити свої рiшення. А ще – це чудовий інтерактивний метод навчання, один з найкращих для старшокласників і студентів.

Тож на тренінгу ми дізнаємося, як побудувати переконливу аргументацію, як ефективно розкритикувати точку зору опонента, як не допустити помилок в своїх міркуваннях і розпізнати їх в міркуваннях супротивника.

Запрошуємо на тренінг учнів, учителів, студентів, батьків і загалом усіх, хто любить відкривати щось цікаве.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235-73-68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»