Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Тренінг із питань психо-соціальної та інформаційної реінтеграції мешканців окупованих територій (Київ, ЛИСЕНКА)

Дата події: 28.12.2016 18:00

Книгарня “Є” та проект «За ветеранів до влади» запрошують на тренінг із питань психосоціальної та інформаційної реінтеграції мешканців окупованих територій. Учасники — солісти гуртів «Тінь Сонця» та «Oleum» Сергій Василюк і Сергій Хоменко. Захід відбудеться 28 грудня. Початок — о 18.00.

“Ми отримали безцінний досвід роботи з нелояльним населенням”, — українські артисти зустрінуться з майбутніми чиновниками-ветеранами проекту «За ветеранів до влади»

Сергій Василюк та Сергій Хоменко вже третій рік поспіль беруть активну участь у громадській програмі боротьби з ворожою пропагандою на прифронтових територіях у складі Музичного батальйону.

«За три роки мистецько-просвітницької діяльності на Донбасі ми отримали значний досвід роботи з місцевим населенням, зокрема з нелояльним. Зараз наше завдання полягає в тому, щоб підказати воїнам-атовцям, які незабаром здобудуть посади чиновників, як доцільніше вести комунікацію з такими людьми», — зазначає фронтмен гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк.

Студенти проекту «За ветеранів до влади» отримають можливість обговорити з активістами культурно-інформаційної боротьби найдоцільніші та найуспішніші моделі поведінки з нелояльним населенням, а також приклади й терміни зміни ставлення жителів прифронтових територій до української державної ідеї та культури.

«Проект «За ветеранів до влади» надзвичайно нас зацікавив. У своїх поїздках на Донбас ми часто натрапляємо на воїнів, які дійсно прагнуть змінити і зміцнити країну, а не просто вижити. Вони і є тим моральним фундаментом, на який буде спиратися незалежна Україна з сильною економікою, бо мають те, що відсутнє у нинішніх чиновників. Сучасним українським бюрократам бракує не інтелектуальних, а саме моральних якостей, які є у цих хлопців», — наголошує соліст гурту «Oleum» Сергій Хоменко.

Також артисти проведуть міні-концерт для ветеранів-студентів та виконають популярні на фронті пісні.

Контакти: illiaskyr@gmail.com; +380632064876

Проект «За ветеранів до влади» ініційовано ГО «STUDENA», в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери проекту: Київська міська державна адміністрація, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація, Київська міська спілка ветеранів АТО.

ГО «Studena» - неприбуткова громадська організація, що займається втіленням проектів психосоціальної підтримки ветеранів АТО. Організація також працює задля зниження агресивності і нетерпимості у суспільстві, просування ідеї рівності прав та можливостей людей, незалежно від їх статі, раси, віросповідання.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»