Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Тарас Прохасько і Сергій Жадан читають вірші Чеслава Мілоша (Івано-Франківськ)

Дата події: 04.11.2011 18:00

Книгарня «Є» та Польський Інститут в Києві запрошують Вас на презентацію аудіокниги «Тарас Прохасько і Сергій Жадан читають вірші Чеслава Мілоша», що відбудеться 4 листопада.

Початок — о 18:00.

Українською мовою свої авторські переклади Мілоша читатимуть відомі українські письменники Тарас Прохасько та Сергій Жадан — лауреати премії Конрада, яку 2007 року заснував в Україні Польський Інститут у Києві.

Аудіокниги, що пропагують творчість Чеслава Мілоша, є одним із низки проектів Міжнародної культурної програми головування Польщі в Євросоюзі, який передбачає запис поезії Мілоша 10 мовами.

Чеслав Мілош народився 30 червня 1911 року в Шетейнях у Литві. Поет, прозаїк, перекладач. Лауреат Нобелівської премії 1980 року й численних інших літературних премій. Його твори перекладено 42 мовами. Мілош — доктор honoris causa багатьох університетів у США та Польщі, почесний громадянин Литви та міста Краків. Шкільну й університетську юність провів у Вільно, де відбувся його поетичний дебют. Німецьку окупацію пережив у Варшаві. Після війни працював на дипломатичній службі ПНР у США та Франції. 1951 року, перебуваючи в Парижі, попросив політичного притулку.

1960 року Мілош виїхав у Каліфорнію, де протягом 20 років був професором університету в Берклі. До 1989 року публікувався переважно в емігрантському видавництві паризької «Культури» та в польському самвидаві. Від 1989 року жив у Берклі та Кракові. Помер 14 серпня 2004 року. Творчість Мілоша є одним з найвидатніших явищ нашого літературного сьогодення.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and the Polish Institute in Kyiv are honored to invite you to the presentation of the audiobook Taras Prokhasko i Serhiy Zhadan chytaiut virshi Cheslava Milosha (“Taras Prokhasko and Serhiy Zhadan Reading Czeslaw Milosz Poems”) on November 4.

Beginning at 18:00

Renowned Ukrainian authors Taras Prokhasko and Serhiy Zhadan, winners of the Konrad Prize (launched in Ukraine in 2007 by the Polish Institute in Kyiv) will recite their own translations of Milosz’s poems.

***

Address: 
YE Culture and Arts Center,
31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Один відгук

  1. markselbi

    пренеприємненько було узнати, як арт-директор ЄвгенІЙ Філатов поводиться з журналістами: не дозволяє фотографувати, не дає коментарі, і навіть під час цієї презентації виштовхав журналіста із залу. І ви хочете, щоб у пресі були позитивні відгуки про «Є»?

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»