Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Сила слова в часи війни: літвечір-дискусія (Київ, Хрещатик)

Дата події: 29.05.2017 18:00

Книгарня “Є”, Асоціація випускників Коледжу Європи в Україні та Посольство Польщі в Україні запрошують усіх охочих на літературний вечір за участю Посла Польщі в Україні Й.В. Яна Пєкла та авторки роману «АМОР[Т]Е» Олександри Іванюк. Модераторка — Жанна Безп'ятчук. Захід відбудеться 29 травня. Початок — о 18.30.

• Вогнем і мечем чи коханням і словом: яка справжня сила слова у часи війни та революцій, чи можливе примирення словом?

• Реальні історії з життя, описані в книжках, – призначені для сучасних поколінь усвідомити актуальні події чи, радше, для наступних поколінь – переосмислити певні віхи?

• Інтерпретація історичних подій з точки зору національних інтересів: чи завжди вона різна і навіть антагоністична для протилежних сторін?

Для пошуку відповідей на ці запитання Асоціація випускників Коледжу Європи в Україні ініціює літературну зустріч-дискусію.

Вечір відкриватиме пан Ян Пєкло, Посол Республіки Польщі в Україні й автор роману «Запах ангела». Історія наших днів про почуття, що перемагає все, навіть кінець світу, що розгортається на тлі драматичних подій: акції на підтримку польського Солідарності, війна на Балканах, теракт 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку і Помаранчева революція в Україні.

Передісторією та метою написання роману «АМОР[Т]Е» поділиться його авторка, Олександра Іванюк. Роман заснований на реальних подіях, в яких головними дійовими особами є італійка Франческа Леонарді і вчитель історії, громадський активіст Юрій Матущак із Донецька. Франческа відкриває для себе український Донецьк і водночас – сильні почуття до Юрія. Драматично розпочинається і завершується історія їхніх стосунків якраз під час Євромайдану в Донецьку і наступної окупації міста Росією.

Адреса книгарні “Є”:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46.
Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»