Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Світовий бестселер від Камерон Діаз — тільки у Книгарні «Є»!

Шановні читачі! Ви маєте унікальну можливість придбати популярну книгу неперевершеної акторки і супермоделі Камерон Діаз. Завітайте до наших книгарень або зробіть замовлення в інтернет-магазині.

Людське тіло — це домівка розуму і духу, а жіноче тіло — це ще й домівка майбутнього життя.

Дві подруги — актриса, фотомодель Камерон Діаз і дієтолог Сандра Барк запрошують дівчат і жінок до відвертої й цікавої розмови про тіло. Як бути вільною, здоровою й енергійною? Як правильно харчуватися й доглядати за собою, стати привабливою і завжди подобатись чоловікам не лише у 18 років, а й у 80? Про це все розкажуть дві чарівні жінки, які впевнено крокують цим шляхом і наразі вже готові ділитися певним досвідом.

У книзі наведено рецепти сніданків і вечер з органічних продуктів, комплекси простих фізичних прав, завдяки яким ви лишаєтесь в тонусі впродовж дня, а також поради із самовдосконаленням, зміцненням духу і вивільнення творчого начала.

Книга зацікавить не лише жінок, а й стане корисною для чоловіків, які прагнуть бути підтримкою й опорою для своїх половинок.

Один відгук

  1. Олексій

    Придбав сьогодні на подарунок жінці у книгарні Є книгу про тіло від Камерон Діаз. Жінка лише почала читати та вже в захваті. Говорить, що дуже цікава книга. Я теж задоволений, що зробив гарний вибір. Дякую книгарні Є.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»