Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Соціальний майстер-клас для дорослих з плетіння гачком «Чудо-восьминіжків» (Івано-Франківськ)

Дата події: 21.01.2017 16:00

Книгарня «Є», компанія «Раненько» та соціально-благодійний проект «Чудо-восьминіжки» запрошують усіх охочих на майстер-клас із плетіння гачком восьминіжків, які допомагають виходжувати передчасно народжених немовлят. Зустріч відбудеться у суботу, 21 січня. Початок – о 16.00.

Соціально-благодійний проект «Чудо-восьминіжки» вперше з’явився у Данії в 2013 році, після чого набув популярності у багатьох країнах світу. В Україні проект був започаткований компанією «Раненько» (www.ranenko.com) у 2014 році, відтоді вже багато міст України під керівництвом кураторів безкоштовно передали сотні й сотні восьминіжків передчасно народженим діткам.

Чудо-восьминіжки – це маленькі іграшки, сплетені гачком з 100% бавовняних ниток (віскоза, бамбук не підходять) та наповнені гіпоалергенним наповнювачем – холофабером. Іграшки витримують прання при 60 градусах і швидко сохнуть (для запобігання розмноження бактерій).

Лікарі схиляються до думки, що тримання щупалець восьминіжків, які дуже схожі на пуповину, допомагає малюку почуватися більш спокійно та захищено, подібно до того, як дитина почувалася в лоні матері. Із восьминіжками новонароджені менше виривають зонди, а для старших діток вони можуть бути корисними при комплексному лікуванні нервових розладів та для розвитку дрібної моторики рук.

Майстер-клас, як і проект загалом, благодійний та безкоштовний, де кожен може долучитися до добрих справ!

Схеми, вимоги до безпеки та більше інформації на сайті http://bit.ly/ranenko

Майстер-клас для вас проведуть куратор проекту в Івано-Франківську Анастасія Стефанишин та активна учасниця й мама Світлана Босович.

УВАГА! Матеріали для виготовлення восьминіжків надають організатори! Проте, якщо маєте змогу, то просимо принести гачок для плетіння розміру 2,0-2,5.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»