Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Smile-Fest. Веселі рядки з Сергієм Пантюком для дітей 5-10 років (Вінниця)

Дата події: 06.10.2017 17:00

Книгарня «Є», видавництво «Фонтан казок» та фестиваль «Smile-Fest» запрошують дітей віком 5-10 років та їхніх батьків на веселу зустріч з письменником Сергієм Пантюком. Захід відбудеться 6 жовтня. Початок – о 17.00.

Сергій Пантюк – автор не тільки серйозних збірок та романів, а й веселий дитячий автор. З-під його пера виходять карколомні історії та чудернацькі вірші.
Повість «Тимко і ґелґотунчик Шкода» – зворушлива історія дружби кмітливого хлопчика Тимка і кумедного розби­шакуватого гусеняти з влучним прізвиськом Шкода не залишить байдужим не лише Вашу дитину, а й Вас. Адже в цій історії усе справжнє – і ферма, і люди, і птахи, свійські й дикі, а головне – справжні емоції і справжні пригоди.
Повість «Вінчі й Едісон» належить до жанру не фентезі, а наукової фантастики, – себто життя динозаврів описане тут без жодних вигадок, а саме так, як його уявляє сучасна наука. 2045 рік. Братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка, бешкетуючи в татовому часольоті, випадково потрапляють у далеке-предалеке минуле і прихоплюють звідти яйце трицератопса. Мрія про «домашню тваринку» збулася – але пригоди, як виявилося, лише починаються…

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Вінниця
вул. Соборна 89.
Тел: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»