Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Серце батяра»: Віктор Морозов та батяр-бенд «Галичина» презентують

29 квітня в київському клубі «Майдан», що в приміщенні кінотеатру «Київ» (вул. Велика Васильківська 19) о 19 годині відбудеться концерт-презентація другого диску батярських пісень. Альбом під назвою «Серце батяра» представлятиме відомий автор та виконавець Віктор Морозов та львівський батяр-бенд «Галичина».

Харизматичний та інтелігентний В.Морозов вирізняється своєю мультижанровістю, тонким відчуттям різного музичного матеріалу. Визнаний лідер рок-н-ролу, авторської пісні, ліричних збірок на слова К.Москальця, цього разу поведе нас у подорож Львовом 20-х, 30-х років.

Стилістику оригінального фольклору львівських передмість вдало донесено в кожній композиції. Пролунають як оригінальні, так і заново написані батярські пісні. Музику до сучасних хуліганських музичних мініатюр написав В.Морозов, а дотепні тексти народились в серці носія батярських традицій – Андрія Панчишина.

Той хто прийде до «Майдану», відкриє для себе романтичний світ вуличних пригод з присмаком пива, закоханості (у Львів, в пешу чергу), гострого слова.

Компанію ватажку-батяру Морозову складуть: Степан «Смола» Нетреб як (кларнет, не плутати з кастетом), Петро Рачинський (акордеон), Іван Огар (контрабас, не йдеться про безмитне пересування товарів через кордон), Богдан Назар (скрипка).

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»