Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Сергій Жадан і Тарас Прохасько читають Чеслава Мілоша (Харків)

Дата події: 05.11.2011 17:00

Польський інститут в Києві, журнал «Український тиждень» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію видання «Сергій Жадан і Тарас Прохасько читають Чеслава Мілоша», що відбудеться 5 листопада. 

Початок — о 17:00.

«Мені тут найбільше сподобалося те, що він починає думати й розмірковувати не про якісь цивілізаційні, культурні чи культурологічні проблеми, про які він також багато думав, а про речі тілесні, про тіло і душу, про саму суть існування, і, очевидно, про те, що життя є вічним, що душа – безсмертна, але ми мусимо перебути цей час у тілі, від якого дуже багато залежить» © Тарас Прохасько.

«Що найбільше приваблює і подобається у Мілошевих віршах, це та увага, вдячність і любов, із якою він пише про деталі. Та увага і лобов, із якою він пише про речі та явища, які супроводжували його впродовж життя. Адже це любов, яка зародилася, яку він плекав і зберіг саме у ХХ столітті, свідком і сучасником якого він був; братовбивчого століття, яке Мілош мусив пережити в різних країнах світу» © Сергій Жадан.

***
Адреса Книгарні “Є”:
вул. Сумська, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

The Polish Institute in Kyiv, The Ukrainian Week, and YE Bookstore have the honor to invite you to the presentation of the edition Taras Prokhasko i Serhiy Zhadan chytaiut virshi Cheslava Milosha (“Taras Prokhasko and Serhiy Zhadan Reading Czeslaw Milosz Poems”) on November 5.

Beginning at 17:00

***

Address: 
YE Bookstore,
3 Sumska Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»