Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Сергій Жадан і Тарас Прохасько читають Чеслава Мілоша (Львів)

Дата події: 03.11.2011 18:00 18:00

Польський Інститут у Києві, журнал «Український тиждень» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію видання «Сергій Жадан і Тарас Прохасько читають Чеслава Мілоша», що відбудеться 3 листопада.

Початок — о 18.00.

Українською мовою свої авторські переклади Мілоша читатимуть відомі українські письменники Тарас Прохасько та Сергій Жадан — лауреати премії Конрада, яку 2007 року заснував в Україні Польський Інститут у Києві.

Аудіокниги, що пропагують творчість Чеслава Мілоша, є одним із низки проектів Міжнародної культурної програми головування Польщі в Євросоюзі, який передбачає запис поезії Мілоша 10 мовами.

«Мені тут найбільше сподобалося те, що він починає думати й розмірковувати не про якісь цивілізаційні, культурні чи культурологічні проблеми, про які він також багато думав, а про речі тілесні, про тіло і душу, про саму суть існування, і, очевидно, про те, що життя є вічним, що душа – безсмертна, але ми мусимо перебути цей час у тілі, від якого дуже багато залежить»

© Тарас Прохасько.

«Що найбільше приваблює і подобається у Мілошевих віршах, це та увага, вдячність і любов, із якою він пише про деталі. Та увага і лобов, із якою він пише про речі та явища, які супроводжували його впродовж життя. Адже це любов, яка зародилася, яку він плекав і зберіг саме у ХХ столітті, свідком і сучасником якого він був; братовбивчого століття, яке Мілош мусив пережити в різних країнах світу»

© Сергій Жадан.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

The Polish Institute in Kyiv, The Ukrainian Week, and  YE Bookstore have the honor of inviting you to a presentation of the audiobook Taras Prokhasko i Serhiy Zhadan chytaiut virshi Cheslava Milosha (“Taras Prokhasko and Serhiy Zhadan Reading Czeslaw Milosz Poems”) on November 3.

Beginning at 18:00

Renowned Ukrainian authors Taras Prokhasko and Serhiy Zhadan, winners of the Konrad Prize (launched in Ukraine in 2007 by the Polish Institute in Kyiv) will recite their own translations of Milosz’s poems.

***

Address: 
YE Bookstore,
7 Svobody Avenue.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»