Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Сергій Лойко. Зустріч з автором. Автограф-сесія (Київ)

Дата події: 09.09.2015 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Стар» запрошують на авторську зустріч із Сергієм Лойком. Захід відбудеться 9 вересня. Початок о 18.30.

У Книгарні «Є» відомий російський журналіст, кореспондент «Los Angeles Times» проведе зустріч із читачами та представить свою першу книжку «Аеропорт». Кожен охочий зможе придбати книгу з автографом автора.

Сергій Лойко (нар. 1953) — російський журналіст, письменник, фотограф, перекладач. Кореспондент газети«Лос-Анджелес Таймс», співпрацює з радіостанцією «Ехо Москви» та «Новою газетою». Автор чисельних репортажів з районів військово-політичних конфліктів, в тому числі в країнах колишнього СРСР.
Сергій Лойко презентуватиме свою першу книгу «Аеропорт». Події, описані у книзі, основані на страшній реальності війни на східній Україні. «Аеропорт» — гостросюжетна розповідь очима американського фотографа, який опинився у донецькому аеропорту разом з українськими військовими.

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»

2 відгуків

  1. Галина

    Дуже розчарована ставленням до читачів. Була на автограф сесії з Сергієм Лойко. Приїхала навмисно в Київ. Прийшла за годину до початку, придбала книги, не наважилась попросити автограф до початку події. За обставинами мусила піти до закінчення. Спитала, чи можна залишити книги для автографа, щоб потім забрати. Дівчина-продавець щебетала, що так, можна, обов"язково, без проблем, ми так і робимо, не хвилюйтесь, бла-бла...

    Приїхала знову в Київ саме для того, щоб забрати книги. Книги забрала. Без автографа. Навіть не вибачились. Більше немає бажання мати справу з вашою книгарнею.

  2. Олекса

    Галю, Ви бачили скільки там людей було? Скільки ходжу у Є, то ніколи не бачив, щоб забитими були всі зали, проходи і навіть на вулиці люди стояли. Брали по 7-10 книжок і всі хотіли автограф. Я навіть книгу не зміг купити, навіть без автографа, я через нього не страждаю, бо черга була величезною. Працівники не встигали розпаковувати книги й наліплювати стікери. Люди вмирали за Україну в аеропорту в холоді і серед сєпарів, піддавалися тортурам, в Ви психуєте через якийсь розчерк непоставлений й ображаєтесь на кращу київську книгарню.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»