Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Розвиток футболу Рівненщини: у передчутті футбольної весни». Зустріч із Євгеном Донцовим – заступником голови Рівненської обласної федерації футболу (Рівне)

Дата події: 06.03.2017 17:00

Книгарня «Є» запрошує на розмову із Євгеном Донцовим – заступником голови Рівненської обласної федерації футболу, президентом агенції з розвитку спорту «Стандарт» та екс-гендиректором Народного футбольного клубу «Верес». Тема зустрічі — «Розвиток футболу Рівненщини: у передчутті футбольної весни». Зустріч відбудеться у понеділок, 6 березня. Початок – о 17.00. Модераторка – Тетяна Чіхрай.

Футбол – гра мільйонів. Для Рівного ця теза набула абсолютно нового значення з 2015 року, коли у місті було ініційовано відродження ФК «Верес» на зразок ФК «Барселони», де фінансування відбувається усіма членами клубу. На сьогодні членами НК «Верес» є 4145 осіб, і команда займає 2 місце у Першій лізі. Одним із ініціаторів відродження, натхненником та людиною, яка збирала навколо себе всіх, хто хотів підтримати цю ідею, був Євген Донцов – тоді спортивний директор клубу.

Також Євген Донцов дбає і про футбольне майбутнє України, а тому є Президентом агентства розвитку спорту «Стандарт», яке зокрема займається тренуванням дітей, які мріють бігати з м’ячем на Камп Ноу чи Сантьяго Барнабеу.

 Яке воно, майбутнє рівненського футболу і чи є воно? Який стан футболу на Рівненщині зараз та чого чекати від весняної частини чемпіонатів? Як створити народний клуб в Україні і досягти успіху? Про це та багато інших «гольових» моментів ми поговоримо із Євгеном Донцовим.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26-39-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»