Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова зі шведським публіцистом Петером Йонссоном на тему “Що й чому пишуть західні медіа про події в Україні?” (Львів)

Дата події: 14.02.2015 18:00

Книгарня “Є” і “learn-ukrainian.org.ua — Школа української мови та культури для іноземців” запрошують на розмову зі шведським публіцистом Петером Йонссоном на тему “Що й чому пишуть західні медіа про події в Україні?”, яка відбудеться 14 лютого. Початок — о 18.00. Модератор — Ярослав Грицак.

До Євромайдану в Україні було загальником вважати, що на Заході не тільки вищі зарплати, краще налагоджений побут, якісніша освіта, розвиненіша культура, а й об'єктивніші медіа. Наприкінці 2013 і в 2014 році, коли західні ЗМІ багато уваги приділяли нашій країні, з'ясувалося, що з об'єктивністю й поінформованістю там далеко не все гаразд. Навіть з'явилося гасло: “Не вірте жодному слову іноземних медіа про Україну”. Чи справді іноземні медіа подають викривлену інформацію лише тому, що працюють на Путіна? Ця відповідь лежить на поверхні, але не проникає вглиб проблеми. Які глибші причини того, що західні медіа грішать необ'єктивністю щодо України? Як працюють іноземні журналісти, які пишуть про Україну? Як дістають і верифікують інформацію? Якими настановами при цьому керуються? Про це йтиме мова 14 лютого у книгарні “Є”.

Петер Йонссон — шведський публіцист та історик. Понад три десятиліття мешкає у Варшаві й пише про країни Центральної та Східної Європи, щонайбільше — про Польщу, Білорусь і Україну, зокрема для шведської газети “Goteborgs-Posten”, фінського шведськомовного телерадіоканалу “YLE”, для наукового журналу “Baltic Worlds”. Його книжка “Історія України від найдавніших часів до 2015” (Ukraїna i historien — från äldsta tid till 2015) — перша книжка, що так повно висвітлить історію України для шведськомовної аудиторії, — вийде цьогоріч у квітні у видавництві “Carlsson Bokforlag” (Стокгольм).
Петер Йонссон приїхав до Львова вдосконалювати знання української мови у “"learn-ukrainian.org.ua — Школі української мови та культури для іноземців”.

Розмова у книгарні “Є” вестиметься українською та польською мовами.

***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»