Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова з Остапом Сливинським «Чи така страшна неперекладність, як її малюють? » (Львів)

Дата події: 22.10.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на розмову з поетом, перекладачем Остапом Сливинським «Чи така страшна неперекладність, як її малюють?», що відбудеться 22 жовтня в рамках Форуму перекладачів. Початок – о 18.00. Модераторка – Галина Крук.

Остап Сливинський – український поет, перекладач, літературознавець, автор книжок «Жертвоприношення великої риби», «Полуднева лінія», «М’яч у пітьмі», «Адам» та ін. Поезії та переклади Остапа Сливинського були відзначені та ставали фіналістами українських та міжнародних літературних премій: Gaude Polonia, Літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя», Премії Посольства Республіки Польща в Україні за найкращий переклад року з польської мови, Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського та ін.
Форум перекладачів підтриманий та профінансований Британською та Львівською міською радами. Складається з двох частин: зустрічі (протягом жовтня у різних локаціях Львова; усього 14 заходів) та конкурс серед молоді на найкращий переклад оповідань Івліна Во (переклади переможців будуть видані у збірці оповідань за рахунок проекту).

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»