Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова з нагоди виходу книжки Олени Стрельник «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології» (Київ, Лисенка)

Дата події: 27.06.2017 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Критика” запрошують на презентацію книжки Олени Стрельник «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології». Учасниці: Олена Стрельник, Ольга Мирцало. Модераторка — Юлія Бентя. Захід відбудеться 27 червня. Початок — о 18.30.

Держава і суспільство очікують, що жінки забезпечуватимуть демографічне зростання та покладають передусім на матерів обов’язок відповідального виконання батьківських функцій. Водночас особливі смисли й досвіди материнства досі перебувають на марґінесі наукових студій і публічного обговорення. Декларативне звеличення материнства як головного «жіночого призначення» дають зручну нагоду далі іґнорувати його роль у механізмі відтворення ґендерної нерівности та знехтувати проблематичність материнських практик турботи про дітей. Загалом ідеться про фундаментальну суспільну недооцінку всієї складности піклування про дитину, яке далеко не обмежується самими лише виявами «дітолюбства», а є насамперед працею, щоденною і кропіткою.

Участь в обговоренні візьмуть:

– соціологиня, ґендерна дослідниця, докторантка факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Стрельник;
– голова ФБ спільноти «Київ дружній до батьків і малюків», блогерка, мама Ольга Мирцало;

Модеруватиме відповідальна редакторка часопису «Критика» Юлія Бентя.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»