Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова з філософом Антуаном Гарапоном (Франція) “Боротьба з корупцією: на західному фронті без перемін?” (Київ, Лисенка)

Дата події: 09.06.2017 18:30

Книгарня “Є”, журнал “Український тиждень” та Французький Інститут в Україні запрошують на зустріч із філософом Антуаном Гарапоном (Франція) та розмову на тему “Боротьба з корупцією: на західному фронті без перемін?” Захід відбудеться 9 червня. Початок — о 18.30. Модератор — Валентин Омелянчик.

Антуан Гарапон (фр. Antoine Garapon; 1952) — французький юрист, суддя, доктор права, генеральний секретар Інституту фундаментальних досліджень юстиції (Париж), член редакційної колегії журналу Esprit, колишній суддя по справах неповнолітніх.

Обіймав посаду судді у справах неповнолітніх в Валансьене (1980—1982), потім в Кретеї (1983—1990). Викладав у Національній школі магістратури (фр.) Рос. (1990—2001). Автор понад 30 наукових робіт, присвячених актуальним проблемам права і правосуддя. Веде передачу «Esprit de justice» (до 2014 року — «Le Bien commun») на радіостанції France Culture. Її гостями ставали відомі юристи, філософи, соціологи, політологи, громадські діячі. Керівник серії книг кишенькового формату «Bien commun» про видатних людей минулого і сучасності, чиї ідеї мали істотний вплив на уявлення про право і правосуддя (видавництво Éditions Michalon). Володіє англійською та іспанською мовами.

Захід відбуватиметься французькою мовою з перекладом на українську.

Модератор зустрічі — Валентин Омелянчик, доктор філософських наук (Інститут філософії НАН України).

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»