Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова з Богданом Гаврилишиним на тему «Ефективність: від чого залежить власна ефективність та ефективність країн» (Київ)

Дата події: 03.06.2016 18:30

Книгарня «Є» та Фонд Богдана Гаврилишина запрошують на лекцію економіста і громадського діяча Богдана Гаврилишина «Ефективність: від чого залежить власна ефективність та ефективність країн». Захід відбудеться 3 червня. Початок – о 18.30.

Сьогодні Богдана Гаврилишина називають найвпливовішим українцем у світі. До його думки дослухаються президенти і прем’єр-міністри. Він є знаним економістом, футурологом, громадським діячем. Його життєвий досвід свідчить: жодні обставини не можуть перешкодити реалізації власних амбіцій і мрій. Він народився в родині скромного походження в маленькому селі Коропець, утім, зміг досягти неймовірних висот завдяки ефективній організації власного часу та постійному саморозвитку.

Потрапивши до Канади в післявоєнні роки, де молодий Богдан працював спочатку лісорубом, а потім офіціантом, він зумів за три місяці самотужки вивчити англійську й напрацював власну ефективну методику вивчення мови. Завдяки постійному прагненню більшого й жадобі до знань він став першим емігрантом, якому вдалося вступити до Університету Торонто й успішно закінчити цей навчальний заклад. Подальше навчання Богдан Гаврилишин продовжив у Міжнародному інституті менеджменту, де згодом обіймав посаду директора протягом 18 років. Цей період активного навчання Богдан Гаврилишин називає найефективнішим у своєму житті. Адже, по суті, його освіченість відкрила для нього цей світ і неймовірні перспективи. Богдан Гаврилишин зумів не лише зрости як особистість, але й вплинути на цей світ і посприяти позитивним змінам у ньому.

Як консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій і семінарів він побував у 88 країнах світу.
Богдан Гаврилишин розробив і опублікував у своїй книзі «До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє» унікальну методику аналізу суспільних устроїв, завдяки якій можна порівнювати різні нації-держави й давати досить точні прогнози їхнього подальшого розвитку, а також вимірювати їхню ефективність.
Своїм досвідом і знаннями Богдан Гаврилишин охоче ділиться з молодим поколінням українців, бажаючи більш за все перетворити Україну на ефективну і розвинену країну.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Talk with Bohdan Havrylyshyn entitled Efficiency: Factors of Personal and Country’s Efficiency (Kyiv)

YE Bookstore and Bohdan Havrylyshyn Foundation have the pleasure to invite you to the lecture of economist and public activist Bohdan Havrylyshyn entitled Efficiency: Factors of Personal and Country’s Efficiency. The event will take place on June 3.

Beginning at 6:30 p.m.

Nowadays, Bohdan Havrylyshyn is referred to as the most influential Ukrainian in the world. He was born to the humble family in the little village, but managed to excel due to extremely efficient time management and constant self-development.

As a consultant of various states and international companies, moderator and head of numerous international academic conferences, Bohdan Havrylyshyn has visited 88 countries. This has allowed him to develop a unique method of social system analysis, described in his book entitled Towards More Effective Societies: Road Maps to the Future.

Bohdan Havrylyshyn is willing to share his experience and knowledge with young generations of Ukrainians as Ukraine’s development as an effective country is his primary goal.

***

Address:
YE Bookstore
3, Lysenka Street
Zoloti Vorota Metro Station
Tel. (044) 235 88 54

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»