Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова «Японська манґа – цікавий комікс-світ Далекого Сходу» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 17.03.2018 17:00

Книгарня «Є» запрошує на розмову на тему «Японська манґа – цікавий комікс-світ Далекого Сходу», що відбудеться 17 березня. Початок – о 17.00.

Українська Вікі пише, що манґа – це чудернацькі малюнки. Не можна з цим не погодитись, адже стиль малювання будь-яких коміксів кардинально відрізняється від живопису чи ілюстрації. А манґа – це передусім і тільки японські комікси. Чорно-білий малюнок, великі очі та короткі спіднички героїнь, розмаїття божеств і незвичайних міфічних істот, ґандами і супертехнології – в манзі можна знайти все на світ.
Японська комікс-індустрія дуже розвинена. Попри те, що манґаки (коміксисти) можуть малювати свої комікси роками, японці будуть із нетерпінням чекати на вихід нового тому улюбленої манґи і слідкувати за усіма твітами улюбленого манґаки. В Японії є десятки манґа-журналів для дітей, підлітків і навіть дорослих, які виходять щомісяця, щотижня, а деякі – й двічі на тиждень. Саме манґа перетворюється у специфічні японські мультики-аніме, фан-аудиторія яких у світі щороку збільшується.
Так, в Україні є фанати не лише американських коміксів і європейських графічних романів, а й японської манґи. Дехто з них об’єднується в клуби, як от Київський аніме клуб «Міцурукі». А на фестивалях Kyiv Comic Con, Отобе і тому подібних можна побачити чимало косплеєрів у костюмах героїв саме манґи й аніме. Проте українці чорно-білі комікси й досі сприймають за розмальовку, а незрозуміла східна філософія не у всіх викликає бажання взятися за манґу чи переглянути аніме. І тут от криється заковика – бо манґа може відкрити вражаючий світ із заплутаним сюжетом і героями рівня Marvel та DC.
Тож на зустрічі знавці японської культури Ната Коваль та Фуджісакі Ясунорі розкажуть про те, що таке манґа і звідки ростуть у неї ноги, хто і як її малює, чому японці так зачитуються коміксами і фігурки яких улюблених героїв стоять на їхніх робочих столах. А художниця Наталія Ререкіна розкаже, як вона нещодавно побувала в Японії на нагородженні The Eleventh Japan International MANGA Award.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46.
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»