Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова «Що для нашого міста роблять безпритульні люди? » (Львів)

Дата події: 25.01.2017 18:30

Книгарня «Є», Спільнота взаємодопомоги «Емаус-оселя» та ГО «Екоспільнота Львів» запрошують на розмову «Що для нашого міста роблять безпритульні люди?». Захід відбудеться 25 січня. Початок – о 18.30. Учасники: Галина Вдовиченко – письменниця, журналістка, Наталя Саноцька — учасниця спільноти взаємодопомоги “Емаус-оселя”, а також учасники ГО «Екоспільнота Львів».

Ми живемо в суспільстві, в якому для безпритульних людей часто не лишається іншого способу вижити, ніж підбирати те, що викинули інші. Ми живемо в суспільстві, в якому люди бездумно експлуатують навколишнє середовище і викидають на смітник те, що ще можна використати.

Запрошуємо подискутувати на тему бездомності й екології, зокрема про те, як бездомні фактично несвідомо виконують велику екологічну роботу, чи не єдині займаються сортуванням сміття у нашому місті, але в той же час їхня робота не те, що  недооцінена, а ще й принизлива і висміюється суспільством.

Спільноти «Емаус», які об’єднують безпритульних людей в Європі, зуміли таке заняття перетворити на професійну екологічну діяльність на глобальному рівні. Такою ж діяльністю спільнота «Емаус – Оселя» займається у Львові. Яким є цей досвід для нашого міста? Як він поширюється в Україні? Чи зможемо ми навчитися цінувати кожну людину і кожну річ? Про це поговоримо під час заходу.

Адреса книгарні «Є»:
м.   Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»