Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова про романи Ніки Нікалео та Христини Лукащук (Львів)

Дата події: 16.12.2011 16:00

Книгарня «Є» та видавництво «Аверс» запрошують Вас на розмову про нові романи – лауреати «Коронації слова» «Dolce Vita, або Кінець гламуру» Ніки Нікалео та «Ляльки-мотанки» і «Жити сьогодні» Христини Лукащук, що відбудеться 16 грудня.

Початок — о 16.00

«Dolce Vita, або Кінець гламуру» — роман про сучасний образ гламурної жінки, яка розривається між збереженням власних інтересів та несподіваною інтрижкою. «Кохання-гроші-сім*я» — це новий любовний трикутник від авторки роману. Що стає вершиною цієї геометричної фігури? І чому саме такий вибір робить героїня? Хто чи що схиляє її до нього? Чотири подруги — чотири психологічних жіночих портрети допомагають знайти відповіді на ці запитання.

Тележурналістку, письменницю Ніку Нікалео абсолютно не засмучують діаметрально протилежні враження, які виникають у читачів після прочитання її іронічного роману. Вона вважає, що книга виконує своє завдання, викликаючи дискусію. «Кожна думка заслуговує на увагу, адже всі ми різні”, — додає письменниця.

Чуттєві романи Христини Лукащук вже сформували свою читацьку аудиторію. Тож спеціально їх представляти немає потреби. Але якщо «Лялька-мотанка» написана у характерному для авторки жанрі повісті з елементами еротики, то «Жити сьогодні» вразить прихильників і завоює нових читачів несподіваним струменем фентезійності, змереженої пристрасним маренням, що і створює настрій книги. Однак стиль, тематика і спосіб фабульного вирішення стають уже впізнаваними, що доводить оригінальність авторського письма Христини.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»