Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова на тему «Adapting to New Surroundings» (“Адаптація у новому середовищі” (нова країна, нове місто)) (Харків, Сумська)

Дата події: 17.02.2017 19:00

Книгарня “Є” та проект WAU (“World Around Us”) запрошують на дискусію «Adapting to New Surroundings» (“Адаптація у новому середовищі” (нова країна, нове місто)). Розмова відбудеться англійською мовою у п'ятницю, 17 лютого. Початок — о 19.00. Модераторка — Ірина Онофрієнко, спікерка проекту “World Around Us”.

Середовище людини – це складне змістовне поняття, що включає в себе все те, що оточує людину та дає можливість існувати. Сюди належить і природа з її кліматом, температурою, флорою і фауною, і рукотворний світ, і самі люди, складові соціуму, і всі ті духовні надбання, якими володіє людство.

До зміни людиною місця проживання призводять різноманітні чинники (війни, стихійні лиха і т. ін., але також і пошук самореалізації, в різних сферах: у професійній, сімейній тощо).

Усі люди також вступають у міжетнічні контакти, зіштовхуються з певними труднощами в процесі взаємодії з людьми, які мають іншу культуру й поведінку. Міжкультурна адаптація – це складний процес, у результаті успішного закінчення якого людина досягає відповідності (сумісності) до нового культурного середовища, приймає його традиції як свої власні та діє згідно з цими традиціями.

Тому людина, бажає вона цього чи ні, повинна адаптуватися до середовища.

Адреса книгарні «Є»:
м. Харків,
вул. Сумська, 3,
м. «Історичний музей».
Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»