Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова «Літературні підсумки 2016. Про цікаві новинки минулого року та про тенденції на українському книжковому ринку» (Луцьк)

Дата події: 30.01.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на розмову «Літературні підсумки 2016. Про цікаві новинки минулого року та про тенденції на українському книжковому ринку» з арт-директоркою мережі книгарень «Є» Анастасією Левковою, книжковою блогеркою Анною Єкименко-Поліщук і головою мистецького об’єднання «стендаЛь» Ельвірою Яцутою. Захід відбудеться у понеділок, 30 січня. Початок – о 18.30.

У 2016 році український книжковий ринок продовжував активно розвиватися: нові імена в сучукрліті та перекладні книжки як культових авторів сучасності, так і класиків світової літератури з’явилися на стелажах книгарень і поличках читачів.

Підсумкова розмова про тенденції та цікаві видання минулого року відбудеться у компанії трьох активних читачок, дотичних до літературних процесів в Україні, зокрема і в Луцьку.

Анастасія Левкова – арт-директорка мережі книгарень «Є» і літературознавиця, розповість про зміни на нашому книжковому ринку та тренди.

Анна Єкименко-Поліщук – журналістка, громадська активістка і книжкова блогерка, поділиться досвідом ведення україномовного каналу на ютубі про книжки та вподобання глядачів-читачів.

Ельвіра Яцута – журналістка, голова мистецького об’єднання «стендаЛь», розкаже про літературне життя Луцька і найбільш відвідувані події, які вдалося зорганізувати протягом минулого року.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»