Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова «Історичний роман: машина часу чи казки для дорослих? » (Київ, Лисенка)

Дата події: 15.02.2017 18:30

Книгарня «Є» та портал літературної критики «ЛітАкцент» запрошують на дискусію «Історичний роман: машина часу чи казки для дорослих?», яка відбудеться 15 лютого. Початок – о 18.30. Учасники: Ніна Бернадська, Анатолій Шпиталь, Валентин Тарасов, Ірина Даневська. Модераторка – Юлія Джугастрянська.

Історичний роман як жанр виник у ХІХ столітті і міцно посів свою невелику, однак цінну нішу. Скажімо, Вільям Голдінг отримав свого Booker Prize саме за історичний роман «Ритуали плавання», а загалом за всю історію цієї премії 7 історичних романів ставали переможцями року, і ще 4 рази у змаганні перемагали романи про події ІІ Світової війни. До речі, чи належать такі твори до історичних? Чи це надто свіжі події?

Чому ми читаємо історичні романи? Скільки їх є в Україні, які вони і про що? Скільки історії, а скільки вигадки в історичному любовному романі або детективі? Історичні романи в руках у школярів – це шкодить чи допомагає вивчати історію? Як історія може об’єднувати людей? І що, зрештою, почитати, щоб краще знати, хто ми, звідки прийшли і куди йдемо?

Спробуємо разом знайти відповіді. Приходьте!

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»