Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розмова-дискусія «Сучасні письменники й письменниці у школі: як таке можливо» (Вінниця)

Дата події: 11.02.2017 15:00

Книгарня «Є», простір української дитячої книжки «БараБука» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на розмову «Сучасні письменники й письменниці у школі: як таке можливо» за участю Тетяни Стус і Зої Жук, яка відбудеться 11 лютого. Початок – о 15.00.

У 2016 році Міністерство освіти і науки України нарешті здійснило мрію багатьох батьків і дітей – до шкільної програми початкової школи з читання було введено величезний масив творів сучасних українських авторів та авторок. Хрестоматія сучасної дитячої літератури для читання у 1-2 і 3-4 класах – результат синергії сил багатьох творчих людей, завдяки яким вдалося видати книгу в екстремально короткі терміни – оновлений список авторів, твори яких рекомедовані для читання в початковій школі, затвердили в серпні, а вже у грудні хрестоматія зусиллями МОН та «Видавництва Старого Лева» надійшла до шкільних бібліотек по всій Україні.

Чому так важливо звертатися до творчості сучасних авторів у школі? Як поєднати найкращі педагогічні традиції з абсолютно новими методами популяризації читання? Що виграє початкова школа від появи таких видань? Про це і про багато іншого дитячолітературного на розмові-дискусії говоритимуть письменниця, засновниця сайту «БараБука», укладачка хрестоматії Тетяна Стус та письменниця і дослідниця дитячої літератури Зоя Жук (Зоряна Живка).

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»