Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація психологічної казки для підлітків Тетяни Корнієнко «Недоторка» з ілюстраціями Віолети Борігард (Київ)

Дата події: 14.11.2015 15:00

Книгарня «Є» та Портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» запрошують на відверту і цікаву розмову без табу в рамках презентації психологічної казки для підлітків «Недоторка». Захід відбудеться 14 листопада. Початок о 15.00.

 «Недоторка» – одна з тих книжок, яких нині так бракує в сучасній українській літературі: про і для підлітків. Рукопис цього твору ще 2013 року здобув першу Корнейчуковську премію у номінації «Проза для дітей старшого віку».

Ірина Гищук, спеціально для BaraBooka

«Чому дорослі не помічають, що діти виросли, що в них може бути своя власна думка, своє власне життя? Чому мами ображаються на правду та ховаються на кухні? Скільки треба бути знайомими, щоб розпочати дружбу? Коли можна закохуватися? Подібні питання часто виникають у підлітків. Відповіді на них можна шукати в правильних книгах».

Цієї суботи у дорослих і дітей буде нагода запитати про ВСЕ один одного, не видавши себе і свої переживання. Таємні скриньки для відвертих запитань не оминуть і головних гостей презентації – головного редактора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненка та письменника і перекладача Івана Андрусяка. Тож готуєте каверзні і дуже серйозні запитання та будьте готові почути відверті відповіді.

Книгарня «Є»,

вул. Лисенка, 3.

14 листопада

Початок о 15:00

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»