Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Розгадуючи загадки цивілізації: про що розповідають написи стародавніх майя. Лекція Юрія Полюховича (Київ, Лисенка)

Дата події: 26.01.2017 18:30

Книгарня “Є” запрошує на лекцію дослідника культури майя Юрія Полюховича “Розгадуючи загадки цивілізації: про що розповідають написи стародавніх майя”. Зустріч відбудеться 26 січня. Початок — о 18.30.

Історія стародавніх майя є невід’ємною складовою світової історії та охоплює процес становлення, піднесення й занепаду однієї із найрозвиненіших цивілізацій доколумбової Америки. Сучасних дослідників майя цікавлять передусім як приклад стародавньої цивілізації, що розробила власну систему писемності і використовувала її для фіксації своєї історії. Археологи досі знаходять величезні міста у джунглях Мезоамерики, де проводять наукові дослідження та розкривають таємниці, які не давали спокою багатьом поколінням вчених з цілого світу. Завдяки успіхам у дешифруванні писемності майя нам стали відомі імена реальних персонажів, назви міст і держав та описи величних події сивої давнини. Головні відкриття ще попереду, адже «золота ера» дослідження стародавніх майя тільки починається.

Про все це та багато іншого розкаже (а також покаже унікальні фото з власних архівів!) український вчений Юрій Полюхович.

Юрій Полюхович — доктор філософії Державного університету штату Каліфорнія, кандидат історичних наук, засновник туристичної компанії Royal Adventures.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»