Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Равликовий вирій» – розмова із сільським учителем, поетом та філософом Іваном-Марком Лобуньом про культуру поза містами (Тернопіль)

Дата події: 12.12.2016 18:00

Книгарня “Є” запрошує на розмову із сільським учителем, поетом та філософом Іваном Лобуньом про культуру поза містами «Равликовий вирій». Захід відбудеться 12 грудня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Як не віддатися спокусі змішатися з культурою міста та ось уже впродовж двадцяти восьми років створювати її довкола себе в провінції, поговоримо на зустрічі «Равликовий вирій» з Іваном-Марком Лобуньом.

Іван-Марко Лобунь – поет, місцевий філософ та вчитель української мови та літератури у Буглівській ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільської області.

Автор літер(а)турного проекту: [село / нове тисячоліття], «Равликовий вирій», збірок поезій  «Пташина планета людей» (2002), «Глеки дерев» (2006), книги «Рожеві слоники мережі» та кількох книг «альтернативних уроків». Автор книжки «Бедрик. Книга для читання у 1-4 кл». Співукладач мистецького альманаху «Лан. Ланівеччина творча».

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»