Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Публічна лекція журналіста та історика Вахтанґа Кіпіані “Українська Канадіана. Від галицьких і буковинських піонерів до… Христі Фріланд” (Київ, Лисенка)

Дата події: 25.02.2017 18:00

Книгарня “Є” та сайт “Історична правда” спільно з Посольством України в Канаді та видавництвом “Дуліби” запрошують на лекцію журналіста та історика Вахтанґа Кіпіані «Українська Канадіана. Від галицьких і буковинських піонерів до… Христі Фріланд» з представленням книги “Українська канадіана”. Захід відбудеться 25 лютого. Початок — о 18.00.

Сайт «Історична правда» за підтримки Посольства Канади в Україні представляють публічну лекцію журналіста та історика Вахтанґа Кіпіані «Українська Канадіана. Від галицьких і буковинських піонерів до… Христі Фріланд». Лекція відбудеться за участі Посла Канади в Україні Романа Ващука. Буде презентовано 1 том видання “Українська канадіана” від видавництва “Дуліби”.

“Українська канадіана” присвячена початкам історії українців у Канаді. Матеріали висвітлюють основні етапи історії еміграції українців до Канади, заснування перших українських поселень у канадських преріях, піонерські роки, перші випробування та успіхи канадських українців.

Христя Фріланд — канадська письменниця, журналістка і політик. Мати Христі — Галина Хом'як (1946—2007), українка за походженням. Фріланд обіймала різні редакторські посади у виданнях Financial Times, Globe and Mail і Thomson Reuters, де була крівником і редактором новин, коли оголосила про звільнення й намір балотуватися на довиборах до парламенту Канадивід Ліберальної партії. Із січня 2017 року призначена міністром закордонних справ Канади.

Під час заходу можна буде побачити фрагменти виставки «Подорож до Канади: досвід української імміграції 1891—1900», створеної Центром українського і канадського фольклору ім. Петра і Дори Кулів Альбертського університету. Цей науково-дослідний центр займається вивченням країнської народної культури в Канаді та інших діаспорних українських громадах.

Захід відбудеться за участі Посла Канади в Україні Романа Ващука.

Вахтанґ Кіпіані — український журналіст, публіцист, історик. Головний редактор Інтернет-видання «Історична правда», однойменного тележурналу на каналі ZIK, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси.

Адреса книгарні “Є”:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»