Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «Здоров`я». Зустріч до Всесвітнього дня донора крові «Кров об`єднує всіх нас. Проект ДонорUA» (Дніпро)

Дата події: 14.06.2016 18:30

Книгарня «Є» з нагоди Всесвітнього дня донора крові запрошує на зустріч із представниками проекту «ДонорUA», яка відбудеться у вівторок, 14 червня. Початок – о 18.30.

Щороку 14 червня відзначають Всесвітній день донора крові. Це подяка добровільним неоплачуваним донорам за їхній благородний вчинок та порятунок життя людей, що потребують переливання донорської крові та / або її компонентів. Різноманітні активності, що проходять у цей день, також мають на меті підвищити рівень обізнаності населення щодо необхідності регулярного донорства крові з метою забезпечення якості, безпеки й доступності крові та / або її продуктів для тих, хто потребує переливання.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня донора крові – «Кров об'єднує всіх нас!»
Саме на цьому ми зосередимося найближчого вівторка. За декілька років діяльності у Дніпрі до нас приєдналися сотні донорів, ми разом допомогли десяткам реципієнтів, нам дякували родичі та лікарі. Нам є що згадати та чим пишатися.
Ми розкажемо про виникнення, розвиток і досягнення донорського руху в Дніпрі. Згадаємо все, що ми з вами зробили з 2008 року. Привітаємо одне одного з «професійним святом».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Health project: meeting entitled Blood Connects Us All. DonorUA project to be held on the occasion of the World Blood Donor Day (Dnipro)

On the occasion of the World Blood Donor Day, YE Bookstore has the pleasure to invite you to the meeting with representatives of the DonorUA project. The event will take place on Tuesday, June 14.

Beginning at 6: 30 p.m.

The subject of this year’s World Blood Donor Day is “Blood Connects Us All!”

This is the subject participants of the Tuesday’s meeting at the YE Bookstore will discuss.

Hundreds of donors have shared our cause within our several-year activity. Together, we have helped dozens of recipients. Relatives and doctors have thanked us a million. We have something to remember and be proud of.

Guests of the event will get to know about the establishment, development and achievements of the donor movement in Dnipro. We will recall everything that has been done since 2008 and congratulate one another on the “professional” holiday.

***

Address:
YE Bookstore
15, Hlinky Street
Entrance from the Yevropeyska Square
Tel. (056)7321392

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»