Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «Мовомарафон»: презентація та збір учасників (Дніпро)

Дата події: 16.10.2016 17:00

Книгарня «Є» та проект «Мовомарафон» запрошують на зустріч із учасниками та небайдужими до анонсованої теми, зокрема координаторам марафону Оксаною Кошовою та Елеонорою Даниловою. Захід відбудеться у неділю, 16 жовтня. Початок — 17.00.

Нещодавно добігла кінця акція «Мовомарафон-25» до 25-річчя незалежності України, де усі охочі могли випробувати себе і спробувати 25 днів говорити лише українською мовою. Беручи участь в акції, ми відкрили для себе нові сторінки української культури, дізналися більше про себе і про людей навколо. Тож саме час поділитися цим досвідом і знайти нові можливості для україномовного спілкування.

Ми запрошуємо на зустріч усіх мовомарафонців у Дніпрі, а також усіх, хто любить українську і хотів би приєднатися до україномовної спільноти. На першій зустрічі ми підіб’ємо підсумки «Мовомарафону-25», поділимося враженнями та дізнаємося, які зміни сталися у житті тих, хто почав спілкуватися українською у повсякденні. Також на вас чекають цікаві конкурси та спеціальні призи!

Адреса книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел. (056)732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»