Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «Мандри». Розмова з Владом Беспаловим про традиції та звичаї Чехії (Тернопіль)

Дата події: 25.04.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на розмову з мандрівником Владом Беспаловим про традиції та звичаї Чехії в рамках проекту «Мандри». Захід відбудеться 25 квітня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Культура Чехії викликає у жителів цієї країни законну гордість за спадщину минулих століть. У Чеській Республіці більше двох з половиною тисяч старовинних фортець, замків і поселень. Над храмами і соборами Чехії працювали найкращі архітектори і художники різних епох. Багатство і різноманітність архітектурних стилів воістину вражає уяву. Чеський народ має культурні, релігійні та власні політичні особливості.

Переважна більшість мандрівників захоплюється архітектурними шедеврами Чеської Республіки, серед яких будівлі у стилі бароко, модерну, кубізму… Серед таких поціновувачів чеської культури і Влад Беспалов – мандрівник і викладач чеської мови в Україні. На заході він розповість про звичаї й традиції цієї близької та водночас такої загадкової країни.

Проект «Мандри» – це зустрічі та розмови з мандрівниками, історії, які відбувалися з ними особисто, перестороги та поради, якими вони діляться з іншими.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»