Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «ЛітСвіт». Розмова з викладачкою та перекладачкою Наталією Лобас про сучасну польську літературу (Тернопіль)

Дата події: 12.09.2016 18:00

Книгарня “Є”, в рамках проекту “ЛітСвіт”, запрошує на розмову з викладачкою та перекладачкою Наталією Лобас про сучасну польську літературу. Захід відбудеться 12 вересня. Початок – о 18.00. Модератор — Юрій Матевощук.

Що ми знаємо про літературне сьогодення найближчих країн-сусідів? Як ми будуємо культурний діалог із «адвокатом України» – Польщею? Чим схожі та відмінні тенденції у наших сучасних літературах та літпроцесах? Про це поговоримо на зустрічі з викладачкою та перекладачкою з польської мови Наталією Лобас в рамках проекту «ЛітСвіт».

Наталія Лобас народилася 1981 року в Почаєві. У 1998 році вступила на філологічний факультет ТНПУ ім. В. Гнатюка. З 2003-го викладає там польську мову. Авторка посібників «Mówpopolsku» «Mówiczytajpopolsku» такількох книжок для дітей.

***
Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль
вул. Валова, 5-9.
Вхід вільний
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

LitWorld project: talk with teacher and translator Natalya Lobas about contemporary Polish literature (Ternopil)

In the frames of the LitWorld project, YE Bookstore has the pleasure to invite you to the talk with teacher and translator Natalya Lobas dedicated to contemporary Polish literature. The event will take place on Monday, September 12. Yuriy Matevoshchuk is the moderator.

Beginning at 6 p.m.

 

What do we know about today’s literature of our close neighbors? How are we building a cultural dialogue with Poland, “advocate of Ukraine’s”? What are similarities and differences in trends of our contemporary literatures and literary processes? These and other issues will be discussed at the meeting with Polish teacher and translator Natalya Lobas in the frames of LitWorld project.

 

***

Address:

YE Bookstore

5-9, Valova Street

Tel.: (0352) 25-44-59

 

Free admission

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»