Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «ЛітСвіт». Розмова з перекладачем та видавцем білоруськомовної літератури Юрієм Завадським (Тернопіль)

Дата події: 24.01.2017 18:00

Книгарня “Є” запрошує на розмову з з перекладачем та видавцем білоруськомовної літератури Юрієм Завадським в рамках проекту «ЛітСвіт». Захід відбудеться 24 січня. Початок – о 18.00. Модератор — Юрій Матевощук.

В умовах постійного розвитку книжкової справи перекладна література стала невід’ємною частиною життя кожного поціновувача книги. Вона заповнює прогалини у видовій класифікації оригінальних українських видань та задовольняє потреби вибагливих шукачів нової інформації. Питання якості чи кількості, та й самого існування перекладної книги було і буде актуальним.

Проект «ЛітСвіт» покликаний щонайближче познайомити читача / слухача з «ТимиХтоЗаКадром», себто перекладачами, видавцями, промоутерами. Щоразу – нова зустріч, нове обговорення, інша література, інша мова.

24 січня о 18.00 поговоримо про білоруськомовну літературу з видавцем та перекладачем Юрієм Завадським, котрий у видавництві «Крок» минуло річ видав книжку Макса Шчура «Завяршиць гештальт», за яку в Білорусі автор отримав одну з найпрестижніших нагород – премію Єжи Ґедройця.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»