Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «Креатив Є! ». Інтерактивна лекція «Як спланувати рік: 7 порад від Оксани Мусієнко» (Суми)

Дата події: 16.01.2018 18:30

Книгарня «Є» запрошує на інтерактивну лекцію тренерки особистісного розвитку Оксани Мусієнко про те, як не спасувати перед своїми мріями і частину їх зробити реальністю вже у 2018 році. Подія відбудеться 16 січня. Початок – о 18:30.

Зустріч пройде у форматі інтерактивного спілкування із аудиторією. Слухачі зможуть переглянути презентацію, що допоможе візуалізувати деякі психологічні аспекти творчого планування. Тренерка допоможе навчитися не боятися власних бажань, перетворювати їх із чогось недосяжного на реальний план дій. Також аудиторії будуть запропоновані спеціальні вправи для фіксації навичок та поради щодо того, як «не злетіти» з обраного курсу. Подія орієнтована на всіх, кому цікаво вчитися протягом життя, змінювати його, бути господарем свого часу.
Оксана Мусієнко – тренерка, засновниця «Development Club. Простір особистісного розвитку», голова Асоціації тренерів, психологів, коучів, консультантів, колумністка, авторка блогів на інтернет-порталах NV.ua, ЛігаНет, Освіта.ua, Освітній Портал, СпецКор, СумиПост.


Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»