Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «Дім. Зміни». Зустріч із керівником рівненської патрульної поліції Сергієм Мерчуком (Рівне)

Дата події: 22.11.2016 18:30

Книгарня «Є» в рамках проекту «Дім. Зміни» запрошує на зустріч із керівником рівненської патрульної поліції Сергієм Мерчуком. Захід відбудеться 22 листопада. Початок — о 18.30.

Увага першої зустрічі проекту «Дім. Зміни» у Рівному буде зосереджена на одній із найуспішніших реформ опісля Революції Гідності – реформі МВС, а зокрема створенні патрульної поліції. До розмови запрошений керівник рівненського підрозділу – Сергій Мерчук.

У розмові йтиметься про роботу Патрульної поліції за останні 7 місяців. Якими здобутками можуть поділитися поліцейські? Чого не вдалося досягти? Які курйозні ситуації траплялися під час патрулювання вулиць нашого рідного міста? Про це та про інше поговоримо під час зустрічі.

Сергій Мерчук (нар. 1991 р., Ківерці) – керівник патрульної поліції Рівного. До цього працював в аналогічних підрозділах Луцька та Києва. Навчався у Чернігівському національному технологічному університеті на юридичному факультеті. У студентські роки Сергій Мерчук був головою чернігівської молодіжної організації «Національний Альянс» та комендантом таборів для дітей-сиріт.

Сергій Мерчук брав участь у Революції Гідності, був бунчужним 35-ї сотні Самооборони Майдану «Волинська січ». На початку війни став добровольцем полку спецпризначення «Азов», де був заступником командира третього взводу. Отримав псевдо «Звіробій».

Також Сергій є кандидатом у майстри спорту з військового багатоборства та інструктором з військово-патріотичного виховання молоді.

Адреса книгарні “Є”:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2а.
Тел.: (0362) 26-39-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»