Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект читань молодих авторів «Заки зірка зійде»: проза Лесі Воронюк (Київ)

Дата події: 20.12.2012 18:00

В рамках проекту читань молодих авторів «Заки зірка зійде» книгарня «Є» запрошує на зустріч з письменницею Лесею Воронюк, яка відбудеться 20 грудня.

Початок – о 18:00.

Леся Воронюк пише новели та поезію у прозі, котра має новелістичний характер. Автор 3 прозових книг «Жовтий янгол», «Серце сонця» та «Записки на зап’ястях», що були відзначені літературними преміями «Гранослов» та міжнародною німецько-українською молодіжною премією ім... Олеся Гончара. В них переплітаються любовна, громадянська та філософська лірики, виписані якісною і чуттєвою мовою. Леся надає великої уваги не тільки змісту, а й формі. У її книгах ви не знайдете нецензурної лексики і просто зшитих діалогів, мова – метафорна, чиста і об’ємна, але разом із тим не є складною для розуміння.
Мовознавець Світлана Тодорюк зазначає, що проза Лесі Воронюк – не тенденційна, не працює на вузьку цільову аудиторію (неформалів, кавоманів чи пенсіонерів), може стати цікавою як для ровесників письменниці, так і для значно старших читаців.
Окрім літератури Леся Воронюк фахово займається журналістикою та культурними проектами. Наразі є аспіранткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Ініціатор щорічної акції «День української вишиванки» та голова всеукраїнського фестивалю молодого етнічного кіно «Кіноетніка».

Сайт: www.voroniuk.com
Відеопоезія: www.youtube.com/watch?v=F9lnNwp2Z_k

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Спаська, 5,
м. «Контрактова площа»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»