Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект «Багатомовне читання» (Львів)

Дата події: 04.11.2010 16:00

Книгарня “Є” і Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошують батьків і дітей на третє заняття проекту “Багатомовне читання” і Перекладацької школи, яке відбудеться 4 листопада.

Початок — о 16.00.

4 листопада запрошуємо навчитися читати італійською мовою за допомогою викладача Українського католицького університету Давида Сімеолі. Кожен присутній отримає роздаткові матеріали: італійську абетку, правила читання і зразки італійських текстів із дослівним перекладом.

Проект має на меті довести, що навчитись читати будь-якою мовою в будь-якому віці — можливо. Впродовж кількох занять усі охочі за допомогою носіїв мови і перекладачів спробують навчитися читати грузинською, латиською, литовською, польською, англійською, німецькою, французькою, білоруською, болгарською та італійською мовами.

Проект багатомовного читання – своєрідний вступ до Перекладацької школи, яка допоможе тим, хто активно цікавиться художнім перекладом, опанувати основи перекладацької майстерності. Матеріалом для перекладу слугуватимуть художні тексти.

Керівник Перекладацької школи — Наталя Трохим, перекладач, лауреат премії ім. М. Рильського.

Проект орієнтований на дітей віком від 8 років, підлітків, студентів.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»