Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Проект актуальної музики «ТРАНЗИТ» (Львів)

Дата події: 15.10.2011 13:00

Goethe-Institut та Книгарня “Є” запрошують Вас у рамках проекту актуальної музики «ТРАНЗИТ» під час Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» на творчу зустріч із Сергієм Жаданом та Ґергардом Штеблером та Nostri Temporis.

Зустріч відбудеться 15 жовтня. Початок — о 13.00.

«Транзит» — це проект aнсамблю Nostri Temporis, який презентує актуальні тенденції в сучасній академічній музиці. Виконавський рівень колективу отримав значне зростання у 2010 році, коли на запрошення Ґете-Інституту в Києві ансамбль взяв участь у Міжнародній літній академії нової музики в Дармштадті (Німеччина). Співпраця з польськими колегами, починаючи з 2009 року, проходить за підтримки Польського Інституту в Києві. Обидва культурні інститути виступили партнерами проекту «ТРАНЗИТ», який відбувається в рамках фестивалю «Контрасти» і представляє в рамках однієї концертної програми музику відомих сучасних композиторів з Німеччини, Польщі та Росії поруч із новими творами молодих українських авторів. Слухачі вирушать у своєрідну подорож із Заходу на Схід, що проходитиме ще не звіданими шляхами нових музичних звучань XXI століття. Цей музичний «транзит» символізує один із головних принципів сучасного європейського мистецтва — відкритість до нового та інтегрованість в актуальні мистецькі процеси.

Концерти відбудуться у Львівській обласній філармонії (15 жовтня) та Національній спілці композиторів України (17 жовтня).

Одним з найцікавіших номерів концертної програми стане прем'єра твору «Nähte der Luft» («Шви з повітря»), який німецький композитор Ґергард Штеблер написав для ансамблю Nostri Temporis під впливом вірша Сергія Жадана «Жити значить померти». Штеблер і Жадан візьмуть участь у прем’єрі, яка відбудеться у Львові і де Сергій Жадан читатиме українською мовою свій твір «Жити значить померти», що є частиною звукової фактури музичної композиції.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»