Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Про різницю між колективом і командою» – розмова із баріста і власником закладу «Карма Кава» Олексієм Широковим (Тернопіль)

Дата події: 23.11.2016 18:00

Книгарня “Є” запрошує на розмову з баріста і власником закладу «Карма Кава» Олексієм Широковим на тему «Про різницю між колективом і командою». Захід відбудеться 23 листопада. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Сьогодні команда є найбільш прогресивним інструментом досягнення поставлених цілей, на відміну від, наприклад, «совкового» колективу. Різниця між колективом і командою величезна, але не завжди всім зрозуміла. Створити колектив легко, команду – складно. Однак, тільки працюючи в команді, можна досягати великих результатів і робити справді важливі проекти.

— Що ж таке команда і чим вона відрізняється від колективу;
— як обирати людей у команду;
— які є стадії формування команди;
— як розподіляти ролі в команді;
— правильна позиція лідера в команді;
— як мотивувати людей на досягнення спільних цілей;
— які є особливості управління командами «нового покоління»?

Про це поговоримо під час зустрічі.

Олексій Широков – підприємець, баріста, засновник і власник культового кафе «Карма Кава» у Тернополі. У 2012 відкрив для себе кавовий світ. Почав сприймати каву як повноцінну страву, а не як додаток до сніданку. Відкрив перше кафе в місті, де почали смажити каву як для себе, так і для інших закладів. Крім роботи, прагне вдосконалити місто, в якому живе. Пробує оживити його історію, повернути дух співпраці та толерантності, що панував. Учасник проекту «Тарнополь: Місто, якого нема», метою якого є пошук підземель, на яких будувався Тернопіль. Ведучий у фільмі «Незвичайна Прогулянка або Маленькі Історії Незвичайного Міста».

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»